Didžiausias pasaulyje fotografijų konkursas
„Pasaulinė fotografijos organizacija“ (angl. WPO), kartu su kompanija „Sony“, organizuojanti didžiausius fotografijos apdovanojimus pasaulyje, skelbia 2016 m. konkurso pradžią.

Jau devintus metus organizuojami „Sony pasauliniai fotografijos apdovanojimai“ (angl. SWPA) yra autoritetingas balsas fotografijos pasaulyje. Kiekvienais metais konkursas pritraukia tiek kylančius talentus, tiek pripažintus fotografijos meno ekspertus. Tai vieta, kurioje yra pristatomi geriausi paskutinių metų šiuolaikinės fotografijos darbai iš viso pasaulio.

Galimybę dalyvauti šiame konkurse turi įvairių gebėjimų fotografai, o dalyvavimas – nemokamas. Darbus skirtingose konkursinėse kategorijose – Profesionalų, Atviroje, Jaunimo, Nacionalinio apdovanojimo bei Studentų – galima pateikti jau dabar.

Viena iš šių metų naujienų – „Pasaulinės fotografijos organizacijos“ bei ilgiausiai leidžiamo fotografijos žurnalo pasaulyje „British Journal of Photography“ bendardarbiavimas Studentų konkursinėje kategorijoje, kurioje galimybę varžytis dėl geriausiojo vardo turi fotografijos meno studentai. Laimėtojui bus suteikta teisė publikuoti straipsnį bei savo fotografijas internetiniame šio žurnalo puslapyje, o taip pat – galimybė perimti žurnalo „Instagram” srautą.

„Sony pasauliniai fotografijos apdovanojimai“ siūlo daug vertingų galimybių visiems konkurso dalyviams. Pirmiausia, visas konkurse dalyvaujančias fotografijas pamato konkurso teisėjų komisija, kuri sudaryta iš pripažintų fotografijos industrijos ekspertų. Apdovanotiems konkurso finalininkams ir fotografams-laimėtojams yra suteikiama galimybė būti pastebėtiems ir įvertintiems pasauliniu mastu. Konkurso prizinį fondą sudaro naujausia „Sony“ skaitmeninė vaizdavimo įranga bei 30 tūkst. JAV dolerių piniginis fondas, taip pat galimybė savo darbus eksponuoti „Sony pasauliniams fotografijos apdovanojimams“ skirtoje parodoje, Somerset House parodų centre, Londone, ir nuotraukų publikavimo galimybė 2016 m. apdovanojimams skirtoje fotografijų knygoje.

2016 m. „Sony pasaulinių fotografijos apdovanojimų“ finalininkai bus skelbiami 2016 m. vasario 23 d., o konkurso nugalėtojai – balandžio 21 d. iškilmingos ceremonijos metu Londone. Norėdami gauti daugiau informacijos apie konkurso kategorijas bei nuotraukų pateikimo sąlygas, galite apsilankyti oficialiame Pasaulinės fotografijos organizacijos puslapyje www.worldphoto.org.

Daugiau informacijos ir tikslias datas rasi čia.


Eurodesk Lietuva informacija
Nariai
Rėmėjai ir partneriai
Verta apsilankyti