Skirk 2 proc.

Vienijanti daugiau nei tūkstantį aktyvių, ryžtingų ir savo tikslo siekiančių jaunuolių, Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ (KLAS) siūlo TAU nelikti nuošalyje ir prisidėti prie aktyviausio Klaipėdos jaunimo ateities!

  • Skirk 2 procentus pajamų mokesčio Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijai „Apskritasis stalas“ ir parodyk, jog jaunimo ateitis tau ne vis vien!
  • Skirdamas 2 proc., TU neišleisi nei cento! Be to, paremsi jaunimą, kuris jau dabar aktyviai ir prasmingai leidžia laiką siekdamas tobulėjimo įvairiose veiklose.

Formos kodas FR0512

Kaip tai padaryti:
1. prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę >>
2. pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys iš banko)
3.Pasirinkite formą „Pildyti portale“ (nebereikia siųstis ABBYY programos)
4. Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms (2 versija)
5. Užpildyti ir pateikti.

Norėdami skirti 2 proc. KLAS atsisiųskite formą FR0512, ją atsispausdinkite ir užpildę savo asmeninius duomenis nuneškite į artimiausią Mokesčių inspekcijos skyrių.

VMI 2 %


Jeigu deklaracijas pildote internetu, tuomet pateikiame savo organizacijos duomenis:

Pildykite didžiosiomis raidėmis!

1 – įrašykite savo asmens kodą

2– įrašykite savo telefono numerį (kodą ir numerį)

3V– įrašykite savo vardą

3P – įrašykite pavardę

4 – įrašykite savo gyvenamąją vietą (miestas, gatvė, namo nr., buto nr.)

5 – įrašykite mokestinį laikotarpį (2014)

6S – uždėkite kryželį

6A – nepildyti

7S; 7A – pažymėti kryželiu priklausomai nuo asmeninio pasirinkimo (daugiau apie paramą politinėms partijoms skaitykite formos pildymo instrukcijoje)

E1 – įrašykite 2

E2 – įrašykite paramos gavėjo (mūsų įstaigos) įmonės kodą: 141751375

E3 – įrašykite paramos gavėjo pavadinimą – Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijai „Apskritasis stalas“

E4 – įrašykite 2,00 ar kitą dalį, jei skiriama kelioms viešosioms įstaigoms

E5 – turi būti užpildomas, jei pajamų mokesčio dalį pageidaujate skirti ilgiau kaip vienerius metus. Tokiu atveju E5 laukelyje turi būti įrašomi laikotarpio pabaigos metai, t.y. paskutinis mokestinis laikotarpis, kurio pajamų mokesčio dalį prašoma pervesti. E5 laukelyje įrašomas laikotarpis neturi būti ilgesnis kaip 5 metai, pradedant skaičiuoti nuo prašymo 5 laukelyje nurodytų metų. Pavyzdžiui, siekiant paskirti 2013, 2014, 2015, 2016 ir 2017 m. mokestinių laikotarpių pajamų mokesčio dalį, pakaks pateikti tik vieną šių metų prašymą, kurio E5 laukelyje yra įrašyti 2017 m. Atsižvelgiant į tokį prašymą, pajamų mokesčio dalis bus pervesta automatiškai už 2013, 2014, 2015, 2016 ir 2017 m. mokestinį laikotarpį , todėl 2013–2016 m. laikotarpiu prašymų jums teikti nereikės.

Formos apačioje pasirašykite ir parašykite savo vardą bei pavardę.

Formas paramos skyrimui galite pildyti iki š. m. gegužės mėn. 1 d.

Jeigu vis tiek kilo klausimų ar neaiškumų, visus atsakymus galite rasti EDS pagalbos skiltyje.

Arba tiesiog kreipkitės į mus.