Slapukų politiką

Apie slapukų politiką

Ši slapukų politika paaiškina, kas yra slapukai ir kaip mes juos naudojame. Turėtumėte perskaityti šią politiką, kad suprastumėte, kas yra slapukai, kaip mes juos naudojame, kokias slapukų rūšis naudojame. Informaciją, kurią renkame naudodami slapukus, ir kaip ši informacija naudojama ir kaip valdyti slapukų nuostatas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame, saugome ir saugome jūsų asmeninius duomenis, skaitykite mūsų privatumo politikoje.

Bet kuriuo metu galite pakeisti arba atšaukti savo sutikimą iš Slapukų deklaracijos mūsų svetainėje.

Sužinokite daugiau apie tai, kas mes esame, kaip galite susisiekti su mumis ir kaip tvarkome asmens duomenis mūsų privatumo politikoje.

Jūsų sutikimas galioja tik šiame domene: klas.lt

Kaip mes naudojam slapukus?

Kaip ir dauguma internetinių paslaugų, mūsų svetainė naudoja pirmosios ir trečiosios šalies slapukus daugeliui tikslų. Pirmosios šalies slapukai dažniausiai reikalingi tam, kad svetainė veiktų tinkamai, ir jie nerenka jokių jūsų asmeniškai identifikuojamų duomenų.

Trečiųjų šalių slapukai, naudojami mūsų svetainėse, daugiausia naudojami siekiant suprasti, kaip svetainė veikia, kaip jūs sąveikaujate su mūsų svetaine, užtikrindami mūsų paslaugų saugumą ir apskritai teikdami geresnę ir patobulintą vartotojo patirtį bei pagreitindami jūsų būsimą sąveiką. su mūsų svetaine.

Kokius slapukus naudojame?

Esminis: Kai kurie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis. Jie leidžia mums palaikyti vartotojų seansus ir užkirsti kelią bet kokiai grėsmei saugumui. Jie nerenka ir nelaiko jokios asmeninės informacijos.
 
Statistikai: Šie slapukai saugo tokią informaciją kaip svetainės lankytojų skaičius, unikalių lankytojų skaičius, kurie tinklalapio puslapiai buvo aplankyti, apsilankymo šaltinis ir kt. Šie duomenys padeda mums suprasti ir išanalizuoti, kaip gerai veikia svetainė ir kur ji veikia. reikia tobulinti.
 

Funkcinis: Tai yra slapukai, kurie padeda tam tikroms neesminėms mūsų svetainės funkcijoms. Šios funkcijos apima turinio, pvz., Vaizdo įrašų, įdėjimą arba turinio bendrinimą svetainėje socialinės žiniasklaidos platformose.

Nuostatos: Šie slapukai padeda mums išsaugoti jūsų nustatymus ir naršymo parinktis, pvz., Kalbos nuostatas, kad galėtumėte geriau ir efektyviau naudotis būsimais apsilankymais svetainėje.

Kaip aš galiu kontroliuoti slapukų nuostatas?

Jei nuspręsite pakeisti savo nuostatas vėliau per naršymo sesiją, galite spustelėti savo ekrano skirtuką „Privatumas ir slapukų politika“. Tai vėl parodys sutikimo pranešimą, kad galėtumėte pakeisti savo nuostatas arba visiškai atšaukti sutikimą.